5 AYDINLATMA SİSTEMLERİ İçin Aksesuarlar Tüm araçlar

Nolden* Gündüz Yanan Farlar , mat siyah çerçeveli

1.040 ₺1

1 746 355

Uyumlu araçları görün
Detayları görüntüle
Nolden* Gündüz Yanan Farlar , parlak siyah çerçeveli

1.160 ₺1

1 746 357

Uyumlu araçları görün
Detayları görüntüle
Osram* Gündüz Yanan LED Farlar ve Sis Lambaları

820 ₺1

1 875 877

Uyumlu araçları görün
Detayları görüntüle
Sis Farları

790 ₺1

1 819 862

Uyumlu araçları görün
Detayları görüntüle
Sis Lambaları

690 ₺1

1 521 231

Uyumlu araçları görün
Detayları görüntüle

1 KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatıdır. Lütfen ilave montaj bedelleri için Ford yetkili bayileri ile irtibata geçiniz.

* Tanımlanan aksesuarlar, özenle seçilen üçüncü taraf tedarikçi markalı aksesuarlardır ve ayrıntılarını Ford Yetkili Bayilerinden edinebileceğiniz farklı garanti koşulları olabilir. Bluetooth® markası isim hakkı ve logoları Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markaların Ford Motor Company veya FORD OTOSAN tarafından kullanımı lisans altındadır. IPod markası isim hakkı ve logoları Apple Inc.'in mülkiyetindedir. Diğer ticari markalar ve ticari adlar, ilgili sahiplerine aittir.


Feragatname

*Feragatname: Ford Otosan’ın ve Ford Motor Company’nin politikası sürekli ürün gelişimidir. Bu çevrimiçi yayındaki modellerin teknik özelliklerinde, renklerinde, fiyatlarında ve resimleri çizilen ve anlatılan parçalarda istenen zamanda değişiklik yapma hakkı saklıdır ve görüntüler değişebilir. Bu çevrimiçi yayın hem orijinal Ford aksesuarlarını hem de tedarikçilerimizin sağladığı bir ürün yelpazesini içermektedir. *Tanımlanan aksesuarlar özenli bir şekilde seçilen üçüncü taraflara ait tedarikçi markalı aksesuarlardır ve farklı garanti koşullarına sahip olabilirler, bu koşulların ayrıntıları her bir üründe gösterilen garanti simgesi aracılığıyla veya Ford Bayinizden öğrenilebilir. Bluetooth® ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc.’in tescilli markasıdır ve Ford Motor Company tarafından izin alarak kullanılmaktadır. iPod ismi ve logoları Apple Inc.'e aittir. Diğer ticari markalar ve ticari isimler de kendi sahiplerine aittir.