Ford'unuzun yük kapasitesini kolayca arttırın . Yüksek kaliteli tavan bagajı yelpazemiz, farklı çeşitlerdeki yüklerinizi güvenle taşıyıp, korumak için tasarlanmıştır. Aracın her iki tarafından kolay erişim için, pek çok model çift yönlü açılma özelliğine sahiptir.

Thule®* Port Bagaj Touring M (200), Titan Aeroskin

Sadece kısa dingil mesafeli araçlar içindir. Sadece Thule® veya MontBlanc® çatı taşıyıcı ile birlikte kullanılır. Lütfen dikkat ediniz: Orta ve arka tavan çapraz çıtalarına takılmalıdır. Tavan bagajının uzunluğuna bağlı olarak, bagaj kapağını açarken hafif bir temas durumu oluşabilir.

1 862 455

3.580 ₺1

175 x 82 x 45 cm ve 400 L'dir; patentli Thule®* çift açılma özelliğine ve merkezi kilitleme özelliğine sahiptir, ağırlığı 13'kg'dır. En fazla 50 kg yük kapasitesilidir. Lütfen araç modeline bağlı olarak tavan bagajlarının çıkıntı yapabileceğini ve bunun tavan bagajının açıldığında bagaj kapağına temas etmesine neden olabileceğini unutmayınız.

Lütfen dikkat: Aracınızın tavan yük kapasitesi sınırlıdır. Maksimum tavan yükü kapasitesi bilgileri için aracınızın kullanıcı kılavuzunu kontrol ediniz.


Menşei: Almanya


Ford Otosan Tedarikçisi Firma garantisindedir. Detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili bayileri ile irtibata geçiniz

Uyumlu araçları görün
Yetkili Satıcı Arayın
Favorilerime ekle
Tavsiye edilen montaj parçaları
Thule®* T-Adaptör 4'lü set, tavan bağlantı elemanlarını çıtalar üzerindeki T yuvası profiline takmak için gereklidir, hızlı bağlantılı veya güçlü bağlantılı Thule tavan bagajları için. Yalnızca katlanabilir tavan taşıycı ile birlikte kullanılabilir.
Ford Otosan Tedarikçisi Firma garantisindedir. Detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili bayileri ile irtibata geçiniz
Parça Numarası: 1 689 119 475 ₺
Favorilerime ekle

1 KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. ÖTV fiyatlara dahil değildir. Araç satın alımları beraberinde alınan ilave aksesuarlar, ilgili aracın tabi olduğu ÖTV dilimdeki vergi oranına tabidir. Belirtilen fiyatlar bu ay başından geçerli olan fiyatlardır. Ford Otosan’ın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

2 Tavsiye Edilen Satış fiyatlarına KDV dahildir. İlgili ürünlerde montaj, boyama bedelleri için Ford yetkili bayileri ile irtibata geçiniz (Eğer gerekli ise).

* Tanımlanan aksesuarlar, özenle seçilen üçüncü taraf tedarikçi markalı aksesuarlardır ve ayrıntılarını Ford Yetkili Bayilerinden edinebileceğiniz farklı garanti koşulları olabilir. Bluetooth® markası isim hakkı ve logoları Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markaların Ford Motor Company veya FORD OTOSAN tarafından kullanımı lisans altındadır. iPhone/iPod markası isim hakkı ve logoları Apple Inc.'in mülkiyetindedir. Diğer ticari markalar ve ticari adlar, ilgili sahiplerine aittir.

Feragatname

*Feragatname: Ford Otosan’ın ve Ford Motor Company’nin politikası sürekli ürün gelişimidir. Bu çevrimiçi yayındaki modellerin teknik özelliklerinde, renklerinde, fiyatlarında ve resimleri çizilen ve anlatılan parçalarda istenen zamanda değişiklik yapma hakkı saklıdır ve görüntüler değişebilir. Bu çevrimiçi yayın hem orijinal Ford aksesuarlarını hem de tedarikçilerimizin sağladığı bir ürün yelpazesini içermektedir. Aksesuarların takılması aracınızın yakıt tüketimini etkileyebilir. *Tanımlanan aksesuarlar özenli bir şekilde seçilen üçüncü taraflara ait tedarikçi markalı aksesuarlardır ve farklı garanti koşullarına sahip olabilirler, bu koşulların ayrıntıları her bir üründe gösterilen garanti simgesi aracılığıyla veya Ford Bayinizden öğrenilebilir. Bluetooth® ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc.’in tescilli markasıdır ve Ford Motor Company tarafından izin alarak kullanılmaktadır. iPhone/iPod ismi ve logoları Apple Inc.'e aittir. Diğer ticari markalar ve ticari isimler de kendi sahiplerine aittir.